Automaty do kawy

Dziś kawę piją wszyscy, warto więc zadbać o jej dostępność. Dostarczane przez firmę Batex kawomaty gwarantują zawsze wysoką jakość oraz najlepszy aromat kawy, a regularny ich serwis gwarantuje bezawaryjność. Automaty sprzedające kawę i gorące napoje zapewnią pracownikom Twojej firmy zawsze gorącą, i co najważniejsze świeżą kawę.

Automat Kiko Max - napoje gorące
kawomat kiko max

Oferowany asortyment:

1. Espresso
2. Kawa duża
3. Cappuccino
4. Cappuccino z czekoladą
5. Vanillocino
6. Czekolada
7. Czekolada mocna
8. Czekolada z mlekiem
9. Espresso z mlekiem
10. Kawa duża z mlekiem
11 . Kawa z czekoladą
1 2. Kawa z dużym mlekiem
13. Zupa pieczarkowa
14. Herbata cytrynowa
15. Barszczyk czerwony
16. Cappuccino mocne
17. Mleko

Koszty obsługi, instalacji i serwisu automatów są pokrywane w całości przez firmę BATEX
Kontrahent nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia automatu.

Zapewniamy:
- czynny 7 dni w tygodniu serwis
- bezpłatny serwis automatów sprzedających
- bieżące dostawy i naprawy automatów

Automaty na kawę typu LAVAZZA BLUE

Unikalny system Lavazza Blue to kapsułki z naturalną kawą, które gwarantują absolutną świeżość. Hermetyczne zamknięcie kapsułek gwarantuje pełnię aromatu kawy. Batex to jedna z pierwszych polskich firm oferująca kawę w systemie Lavazza Blue

ASTRO
Image

Ekspres do kawy Astro LB posiada unikalny, opracowany przez ekspertów system zaparzający kawę z kapsułek - Dzięki czemu kawa z automatu zawsze ma zawsze ten sam świeży, niepowtarzalny smak oraz aromat.

COLIBRI
Image Automat do kawy Lavazza Blue Colibri to uniwersalny (8 dowolnie programowalnych przycisków programowych) automat parzący kawę używający unikalnego systemu kapsułek Lavazza Blue oraz systemu wewnętrznych zasobników aby uzyskać dodatkowe możliwości przygotowywania napojów. Automat Colibri dostępny jest w dwóch wersjach - pół-automatycznej LB-3211 oraz manualnej LB-3212.
KIKKO
Image Automat do kawy Lavazza Blue "Kikko" to nowoczesny uniwersalny automat. Jest to najlepsze rozwiązanie dla średnich firm i społeczności. W automacie mieści się 300 kapsułek które wystarczają na 400 filiżanek aromatycznej, zawsze świeżej kawy. Kawomat Lavazza Kikko ma 16 dowolnie programowalnych uniwersalnych przycisków. Jako opcja jest możliwość podłączenia zdalnego sterowania i nadzoru w postaci modułu gsm.

Zaufali Nam

  • vending
  • automaty sprzedające

Batex

ul. Parowcowa 18/22a
02-445 Warszawa
tel/fax 022-863-38-16
kom.0 502-057-450

E-mail:
biuro@vending.net.pl
batex1@op.pl

Druk zgłoszenia awarii:
serwis@vending.net.pl
Zadaj pytanie